Hydranty wewnętrzne HW-25

Hydranty wewnętrzne HW-25, przystosowane do pracy przy ciśnieniu wody od 0,4 do 0,8 MPa lub od 0,8 do 1,2 MPa. Wyposażone w zwijadło kompletne wychylone o 180°, wąż półsztywny Ø25, prądownicę PW-25, zawór hydrantowy DN25 lub DN50. Oznakowane zgodnie z normą. Korpus szafki wykonany z blachy stalowej ocynkowanej 1,5mm, zaginanej ze wszystkich stron, połączenia zgrzewane i spawane. Powłoka lakiernicza - farba proszkowa epoksydowo - poliestrowa o grubości powłoki min. 80µm. Standardowe kolory - czerwony i biały, inny kolor wg palety RAL dostępny na zamówienie.
Rodzaj zamka opcjonalnie: EURO - zagłębiony w drzwiach uchwyt pokrętny lub zamek patentowy z kluczem zapasowym umieszczonym na płycie drzwiowej za szybką szklaną o grubości 1 mm. Korpus i drzwi szafki przystosowane do zawieszenia plomby.


Pionowo wodny Hydrant wewnętrzny HWP - 52

Urządzenie przystosowane do wykorzystania piany i wody przy gaszeniu pożarów z grupy A i B
Korpus - korpus szafki wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1,5 mm, zaginanej ze wszystkich stron; połączenia zgrzewane i spawane.
Drzwi - wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej grubości 1,5 mm; blacha dwukrotnie zawijana ze wszystkich stron, przymocowana do korpusu zawiasami czopowymi zapewniająca ścisłe przyleganie drzwi do ramy.
Powłoka lakiernicza - szafka malowana jest farbą proszkową epoksydowo-poliestrową o grubości min. 80 ľm w kolorze czerwonym RAL 3000.
Zwijadło na wąż - wykonane jest z blachy o grubości 2 mm, tłoczone, malowane na czerwono farbą epoksydowo-poliestrową (RAL 3000), ułożyskowane na tulejach z polipropylenu, lekko hamowane sprzęgłem ciernym, wychylane o 180 o, przystosowane do węża tłocznego płasko składanego O 52 o długości 15 mb lub 20 mb. Drugi odcinek węża 15 mb lub 20 mb zawieszony na trzpieniu za zwijadłem wychylnym.
Podłączenie do sieci wodnej - hydrant pianowo wodny HWP - 52 przystosowany jest do przyłączenia sieci hydrantowej (wodnej) O 52 (2 cale).
Rodzaj zamka - EURO - zagłębiony w drzwiach uchwyt pokrętny lub PATENT - wpuszczany zamek patentowy z kluczem zapasowym umieszczonym na płycie drzwi za szybką szklaną o gr. 1mm.
Wyposażenie na życzenie - Podstawa szafy hydrantowej Nr katalogowy 601.28 wymiary: 500 x 1100 x 250 mm (wys x szer. x gł)


Szafki i zwijadła węży hydrantów wewnętrznych HW-52

Szafki do hydrantów HW-52, przystosowanych do pracy przy ciśnieniu wody od 0,4 do 1,2 MPa. Wyposażone w zwijadło węża i oznakowane. Korpus szafki wykonany z blachy stalowej ocynkowanej 1,5 mm, zaginanej ze wszystkich stron, połączenia zgrzewane i spawane. Powłoka lakiernicza - farba proszkowa epoksydowo - poliestrowa o grubości powłoki min. 80µm. Standardowe kolory - czerwony i biały, inny kolor wg palety RAL dostępny na zamówienie.
Rodzaj zamka opcjonalnie: EURO - zagłębiony w drzwiach uchwyt pokrętny lub zamek patentowy z kluczem zapasowym umieszczonym na płycie drzwiowej za szybką szklaną o grubości 1 mm. Korpus i drzwi szafki przystosowane do zawieszenia plomby.


Węże pożarnicze

Węże pożarnicze o średnicy fi: 25, 52, 75, 110 wykonane z włókien poliestrowych o wysokiej trwałości, wulkanizowane wewnątrz.
Standardowe długości odcinków to: 15, 20 metrów, jednakże na życzenie klienta realizujemy zamówienia na nietypowe długości (10 m, 30 m, 40 m, 60 m i inne).
Zawory hydrantowe

Zawór hydrantu z wężem tłocznym i prądownicą stanowi podstawowe wyposażenie hydrantu wewnętrznego. Wyjściowa nasada przewidziana jest do bezpośredniego połączenia węża tłocznego.Prądownica wodna uniwersalna 52

Prądownica wodna uniwersalna 52 wg normy DIN 14 365.
Nasada wejścia: STORZ 52 lub 75,
Konstrukcja: całość wykonana ze stopu aluminium.
Podstawowa prądownica wodna do zastosowania w pożarnictwie, rolnictwie, przemyśle oraz do szafek hydrantowych. Posiada zawór kulowy o niezwykle lekkim i płynnym ruchu obrotowym. Wersja STORZ 75 w jednym z ustawień zaworu posiada funkcję zawirowania wody, co przyspiesza jej strumień i zwiększa zasięg.


Nasady

Nasady służą do połączeń węży tłocznych lub ssawnych ze sprzętem pożarniczym zakończonym gwintem wewnętrznym lub zewnętrznym.


Przełączniki

Przełączniki stosowane są do połączeń węży tłocznych o różnych średnicach wewnętrznych lub przyłączania węży do armatury z inną wielkością nasady niż łączniki węży.

do góry Z.P.H.U. IMAR, tel./fax (067) 215-01-51, tel.kom. 0601-92-65-37, e-mail: imar@imar.pila.pl do góry