Niektóre wykonane przez nas zabezpieczenia:

 1. Szpital Specjalistyczny w Pile – zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN .
 2. Drukarnia Winkowski Sp. z o.o. w Pile – bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI, Flame Control No 173, Flame Stal.
 3. Drukarnia Winkowski Sp. z o.o. w Wyszkowie - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej Flame Stal.
 4. Philips Lighting Poland S.A. w Pile - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI, zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 5. Agencja Nieruchomości Rolnych o/Poznań - dokumentacja przeciwpożarowa.
 6. Ocynkowania Termetal Glaner S.J. w Pile – dokumentacja przeciwpożarowa.
 7. Hotel Elekt w Czaplinku – budowa instalacji hydrantowej oraz bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI.
 8. RHENUS RECYCLING POLSKA Sp. z o.o. w Warszawie - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 9. Market LIDL Piła - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI, zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 10. Kaufland Wałcz i Piła – dokumentacja przeciwpożarowa oraz bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI, zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 11. Ars Medical w Pile - zabezpieczenie w sprzet gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 12. Fabryka Czekolady BARBARA LUIJCKKX w Latkowie k/ Inowrocławia - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI.
 13. Wyższa Szkoła Biznesu w Pile – dokumentacji pożarowa i zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 14. OST Gromada Warszawa Hotel Rodło w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 15. Zespół Szkól Ponadgimnazjalych w Wyrzysku - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 16. Nawozy Sztuczne YARA Poland Sp. z o.o. w Wałczu – dokumentacja przeciwpożarowa i zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 17. Spółka Wodno-Ściekowa GWDA w Pile - dokumentacja przeciwpożarowa i zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 18. Centrum Logistyczne w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 19. Fabryka Mebli Okrętowych SEA KING LTD Sp. z o.o. w Czarnkowie – zabezpieczenie farbami ogniochronnymi konstrukcji dachowej w systemie Flame Stal.
 20. Drukarnia Colours Factory Sp. z o.o. w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 21. Market NOMI w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 22. Centrum Handlowe ALBERT w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 23. Centrum Handlowe IBI w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 24. Huta Alwernia - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy.
 25. Centrum Handlowe IBI w Trzciance - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 26. Zakład Produkcyjny APC – POLSKA w Środzie Wielkopolskiej - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI.
 27. Drukarnia AGORA w Pile - zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 28. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile - zabezpieczenie w sprzet gaśniczy oraz oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN.
 29. Market PLUS w Pile - bierne systemy ochrony przeciwpożarowej HILTI, zabezpieczenie w sprzęt gaśniczy i oznakowania ewakuacyjne i przeciwpożarowe wg PN .
i inne.

do góry Z.P.H.U. IMAR, tel./fax (067) 215-01-51, tel.kom. 0601-92-65-37, e-mail: imar@imar.pila.pl do góry